Педіатричний відділ №1

 

Контактна інформація

 

Завідувач відділення - Семен Вікторія Дмитрівна
Старша медична сестра - Печеник Валентина Іванівна
Телефони відділення (032) 275 90 50
 
 

Загальна інформація

 

В 1-ому педіатричному відділенні надається спеціалізована медична допомога дітям віком від 3-х до 18 років. Впродовж року на 60 ліжках стаціонарне лікування отримують в середньому 2000 дітей з кардіологічними, нефрологічними, гастроентерологічними захворюваннями. У відділенні працюють висококваліфіковані фахівці, досвідчений середній та молодший медичний персонал. Проводяться консультації обласного дитячого кардіолога, нефролога, гастроентеролога.

 

 

 

Лікарі відділення

 

Куриляк Ольга Борисівна, кандидат медичних наук, лікар дитячий кардіолог вищої категорії
Костур Наталя Юріївна, лікар дитячий нефролог вищої категорії
Ячмінська Наталя Михайлівна, лікар дитячий гастроентеролог вищої категорії
Зборовська Ірина Іванівна, лікар педіатр вищої категорії
Чекан Людмила Ярославівна, лікар дитячий гастроентеролог 1 категорії, лікар педіатр вищої категорії
Немец-Цьолко Ярина Зиновіївна, лікар дитячий нефролог 1 категорії
У відділенні проводять консультативні обходи академік НАНВШ, доктор медичних наук, професор Гнатейко Олег Зеновійович, доктор медичних наук, професор Личковська Олена Львівна та кнадидат медичних наук, доцент Кулачковська Ірина Юріївна та старший науковий співробітник Чайковська Галина Степанівна.
До лікувального процесу відділення залучені асистенти кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики: Тишкевич Андрій Олексійович, Дац-Опока Марта Ігорівна та Мальська Андріана Андріївна та молодший науковий співробітник ДУ ІСП НАМН України Космініна Неля Станіславівна, аспірант Іськів М.Ю. У відділенні працює психолог Богатирьова Христина Володмиривні.
Спільно з працівниками кафедри пропедевтики педіатрії ЛНМУ ім. Данила Галицького та ДУ інститут спадкової патології НАМНУ проводяться науково-практичні конференції та семінари, що дає можливість ознайомлювати лікарів з найновішими досягненнями в діагностиці та лікуванні дітей.
На базі відділення проводиться науково-дослідна робота працівниками кафедри, що сприяє ретельному обстеженню дітей. У відділі створено палату кардіологічного профілю з необхідним устаткуванням. Ординатори відділення є кураторами районів області з педіатрії. Проводять індивідуальні та бригадні виїзди з метою надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги дітям області.
 

Що необхідно мати для обстеження чи госпіталізації?

 
Скерування від вашого сімейного лікаря або фахівця іншої медичної установи, амбулаторну картку дитини (ф.112 ) чи витяг з неї, упіддовідку видану за місцем проживання пацієнта, про відсутність контакту з інфекційними хворими за 3 останні тижні до скерування.
Окрім вказаних вище документів - предмети особистої гігієни та догляду, основні столові прибори, зручний чистий хатній одяг, тапочки. Хвори на хронічні захворювання, що постійно вживають специфічні ліки - взяти їх з сообою.
Потребу в перебуванні матері чи батька у відділенні для догляду за хворою дитиною визначає лікуючий лікар разом із зав. відділення. У більшостіВипадків діти дошкільного віку перебуватимуть в стаціонарі разом з опікуном (мамою чи татом). Діти старшого віку можуть потребувати стороннього догляду, якщо це зумовлено важкістю їх стану.