В «Охматдиті» прооперували 1-річну дівчинку із Вінниці в якої було не правильне розташування ануса

Вроджену паталогію медики виявили після народження ще у пологовому будинку. Анус був розташований вище, аніж мав би бути. Через це були проблеми із випорожненнями. 

«Спочатку дитина у нас була на обстеженні. Ми за допомогою спеціального апарату ідентифікували мʼязи тазового дна та підтвердили те, що анальний отвір у дівчинки розташований нетипово, за межами м’язів ануса. Ця патологія в подальшому проявляє себе нетриманням калу та інвалідизацією дитини. 

А вже цього разу ми провели операцію – промежинну ано-проктопластику, тобто перемістили анус у правильне місце та підʼєднали до мʼязів, аби вони могли функціонувати», – розповіла лікар-інтерн, дитячий хірург лікарні «Охматдит» Катринець Тетяна. 

Втручання провела команда медиків клініки «Хірургія Плюс» (підрозділ “Охматдиту”): лікар дитячий хірург, завідувач клініки Стеник Роман, лікар дитячий хірург, завідувач операційно-ендоскопічного відділення Содома Олег та лікар-інтерн дитячий хірург Катринець Тетяна.

«Ми шукали найкращих лікарів, які роблять такі операції. Ми дуже раді, що обрали медиків львівського «Охматдиту». Дуже добрі у вас люди. Операція пройшла успішно. Ми дуже вдячні, що нас Бог звів із такими лікарями», – розповіла бабуся 1-річної дівчинки. 

Окрім цього, у дитинки є інші вроджені вади розвитку, які надалі корегуватимуть спеціалісти лікарні «Охматдит».

Бажаємо дитині міцного здоровʼя, швидкого одужання та успішних подальших операцій!

1 thought on “В «Охматдиті» прооперували 1-річну дівчинку із Вінниці в якої було не правильне розташування ануса”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *