Можна пройти курс реабілітації приїжджаючи лише безпосередньо на процедури:
лікувальний масаж - сприяє зменшенню набряків та больового синдрому; за допомогою спеціально підібраної методики масажу можна досягти як заспокійливого, так і тонізуючого впливу на нервову систему; нормалізує функціональний стан внутрішніх органів та м’язів.
фізична терапія – комплекс заходів спрямований на навчання або відновлення у дитини рухових навиків: тримати голову, сидіти, повзати, ходити тощо.
кінезотерапія - лікувальні вправи для укріплення м’язів, збільшення амплітуди рухів у суглобах, зменшення больового синдрому.
ерготерапія - сприяє покращенню координації рухів та дрібної моторики рук; дитина здобуває навички самообслуговування « Я сам »: самостійного харчування, одягання, особиста гігієна тощо.
сенсорно-інтегративна терапія - сприяє розвитку у дітей координації та рівноваги, вправності; зменшується гіперактивність.
арт терапія (психотерапія) - сприяє комунікації та відновленню емоційного стану; розвиває у дітей увагу, уяву та пам’ять, творчі здібності та дрібну моторику; готує руки для письма.
терапія мови та мовлення - заняття спрямовані на розвиток самостійного мовлення; застосовується міогімнастика та логопедичний масаж.
Центр реабілітації надає медичні послуги (стаціонарно та амбулаторно) відповідно до пакетів програми медичних гарантій за напрямами: Медична реабілітація немовлят, які народились передчасно та/або хворими, протягом перших трьох років життя:
- огляд та консультація фахівцями реабілітаційної команди;
- проведення поглибленої оцінки розвитку дитини з використанням міжнародних інструментів обстеження за 5 сферами: велика моторика, дрібна моторика, інтелектуальна сфера, мовленнєва сфера, соціально-емоційна сфера;
- складання індивідуальної програми реабілітації з визначенням пріоритетів та функціональних цілей для дитини та батьків на основі участі в щоденних заняттях (індивідуальний сімейний план раннього втручання);
- оцінюванням прогресу в досягненні поставлених цілей
- організація навчання батьків особливостям догляду за дитиною та її розвитком, запобіганню можливих ускладнень;
- підбір та адаптація спеціального обладнання та засобів альтернативної комунікації для дитини, навчання батьків їх використовуванню;
- психологічний супровід батьків дитини.
Медична реабілітація дітей від трьох років з ураженням опорно-рухового апарату (захворювання, травми, пісяопераційний період):
- огляд та консультація фахівцями реабілітаційної команди;
- оцінювання стану функціонування з використанням специфічних для конкретного клінічного діагнозу міжнародних стандартизованих інструментів обстеження;
- складання індивідуальної реабілітаційної програми;
- оцінюванням прогресу в досягненні намічених мети та завдань
- організація навчання дитини та батьків особливостям догляду, запобіганню можливих ускладнень;
- підбір та адаптація спеціального обладнання та засобів для дитини, навчання дитини та батьків їх використовуванню;
- психологічний супровід дитини та надання подальших рекомендацій.
Направлення на косультацію лікаря фізичної та реабілітаційної медицини: А67022
created with
WordPress Website Builder .