“Батьки подолали 750 кілометрів аби прооперувати донечку”: щелепно-лицеві хірурги нашого Центру успішно прооперували 4-місячну Маргариту із Кропивницького, яка мала розщілину губи.

Сімʼя з міста Кропивницький. Маргарита народилася із вродженою вадою – розщілиною губи. Місцеві лікарі порадили робити втручання у нашому Центрі, тож батьки звернулися саме до “Охматдиту”.

“У пологовому нам порадили їхати оперувати “заячу губу”, як кажуть у народі, до львівського “Охматдиту”. Вже була така у них дитинка, її оперували у Львові і по відгуках радили їхати саме сюди. А у нашому місті таких операцій взагалі не роблять. Казали хіба коли дитині буде 5-6 років. Але фахівці нам радили зробити втручання ще до початку введення прикорму. Ну і це косметичний момент. Ми хвилювалися, як буде у садочок донька ходити. Тому ми подолали цей шлях – 750 кілометрів, 12 годин аби приїхати до Львова. І залишились задоволені. Лікарня дуже хороша”, – розповіла мама дитини Ольга.

«До нас приїжджають дітки зі всієї країни, щоб прооперуватися за сучасними методиками, бо всі знають , що лікарі нашого центру постійно розвиваються, удосконалюють свої навички, проходять стажування у США та Європі», – наголосила щелепно-лицева хірургиня Христина Погранична (Христина Погранична).

Операційну команда: щелепно-лицеві хірурги Христина Погранична і Роман Огоновський (Roman Ogonovsky).

Операція пройшла успішно. Дитина вже виписана додому. На фото можна побачити результат втручання!

🙂 Бажаємо міцного здоровʼя і легкого відновлення маленькій Маргариті!

📍Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.

📲 Контакти для запису на консультацію:

067 760 00 31.

🔗 Наша сторінка у «Instagram» – https://www.instagram.com/ohmatdyt.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *