Важливий анонс! Топові дитячі щелепно-лицеві хірурги України і США допоможуть маленьким українцям з найскладнішими розщілинами губи і піднебіння.Важливий анонс!

▫️Їх збирали з усієї України. Тривалий час цим діткам не могли допомогти удома, але лікарі не залишили їх наодинці з хворобою і знайшли вихід – запросили провідних дитячих щелепно-лицевих хірургів зі США до Львова, щоб виправити ці дефекти з допомогою останніх досягнень реконструктивної мікрохірургії.

🟥Змога записатися на консультацію до хірургів зі США є і у Вас!

▫️Запрошуємо на консультацію до Центру дитячої медицини, лікарні «Охматдит» якщо у вашої малечі:

• розщілина губи й піднебіння;

• генетичні синдроми (Пʼєра Робена та ін).

▫️Запис:

☎️Тел. 0 (98) 776 2355

📝Google-форма: bit.ly/48Qh82w

▫️Упродовж 5️⃣ днів – з 26 лютого до 1 березня – топові дитячі щелепно-лицеві хірурги України і США будуть консультувати та оперувати маленьких українців з найскладнішими вадами щелепно-лицевої ділянки. Серед пацієнтів – діти з вродженими дефектами, рідкісними генетичними синдромами, асоційованими з розщілинами П’єра Робена, Денді-Уокера, Тріччера- Коллінза та ін.

▫️До Львова спеціально приїде американська хірургиня українського походження Оксана Джексон, авторитетна спеціалістка з реконструктивної мікрохірургії, співдиректорка Програми з лікування розщілин губи та піднебіння у дитячій лікарні Філадельфії.

▫️З української сторони будуть хірурги НДСЛ «Охматдит» (Київ), НМУ імені О.О. Богомольця, дитячої клінічної лікарні № 7 Києва і львівського Міжрегіонального центру дитячої щелепно-лицевої хірургії на базі Центру дитячої медицини.

▫️Лікарі вже відібрали пацієнтів для складних реконструктивних операцій на обличчі. А усіх діток, які потребують операцій, обов’язково проконсультують і запланують операції під час наступних візитів колег зі США.

▫️Усі хірургічні втручання і консультації для маленьких українців – безкоштовні.

🟦 ПРОСИМО ПРО МАКСИМАЛЬНЕ ПОШИРЕННЯ ТА РЕПОСТ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *