В “Охматдиті” виходили передчасно народженого хлопчика із некрозом фаланг пальців

Хлопчик Данило із двійні, народився на 29 тижні вагітності з надзвичайно малою масою тіла (всього 740 грамів) в одному із пологових Львова. До нашої клініки немовля переведено із двобічною пневмонією, тяжким ураженням шлунково-кишкового тракту, ішемією лівої верхньої кінцівки та некрозом фаланг пальців.

“Спочатку маля, навіть, не рухало рукою. Стан був дуже важкий за рахунок основного захворювання. Ситуацію погіршувала наявність ішемії кінцівки та некроз дистальних фаланг пальців лівої руки. Даний стан загрожував порушенням функції кінцівки та навіть втратою пальчиків. Дитина отримувала необхідне лікування і воно принесло свій результат. Памʼятаю той день, коли при огляді Данилко стиснув мій палець. В такі моменти ти розумієш, що наша праця не даремна. Весь час ми дуже вболівали аби ручка хлопчика відновилася. Врешті-решт, вдалося зберегти руку та, навіть, пальчики, та що є основним – функцію кінцівки», – емоційно розповіла завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Галина Заремба.

“Постійно проводили консиліуми, усе було під контролем хірургів, гематологів. Обійшлося без оперативного втручання. Вдалося вилікувати маля медикаментозно. Він у нас перебував півтори місяці”, – додала лікар, дитячий анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Анжеліка Патько.

Бажаємо малятку міцного здоровʼя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *