В «Охматдиті» лапароскопічно прооперували новонароджену дівчинку із Закарпаття у якої була гігантська кіста черевної порожнини

Те, що у дитинки кіста у черевній порожнині помітили ще під час вагітності мами під час УЗД.

До нашої лікарні немовля привезли із пологового будинку Львова. Її одразу госпіталізували до реанімації новонароджених та прооперували.

«В першу добу після народження ми зробили операцію дитинці лапароскопічно через три проколи у животик. Забрали кісту з черевної порожнини. Вона була розміром до 10 сантиметрів. Це для новонародженої дитинки велика киста. Вона спричиняла проблеми із диханням, травним трактом та сечовидільною системою. Те, що був застосований лапароскопічний метод операції – це є рідкість в хірургії новонароджених», – розповів медичний директор з хірургічної роботи Львівська обласна клінічна дитяча лікарня «Охматдит» Богдан Мальований.

Те, що у дитинки кіста у черевній порожнині помітили ще під час вагітності мами під час УЗД. Відтак, сім’я із Закарпаття прийняла рішення народжувати у пологовому Львова і одразу везти немовля до медиків «Охматдиту».

Операційне втручання проводила команда медиків: заступник директора підприємства Львівська обласна  клінічна дитяча лікарня «Охматдит» Богдан Мальований, операційна медсестра Любов Горак, завідувач операційно-ендоскопічного відділення Олег Содома та анестезіолог Марʼяна Гнатюк. До операції діагностику проводила лікар ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії Олеся Борова-Галай.

Вже на 5 день після операції дитинка разом із батьками була виписана із дитячої лікарні.

Бажаємо немовлятку міцного здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *