В.о. генерального директора Центру дитячої медицини Роман Кізима взяв участь у масштабній німецько-українській конференції з міжлікарняного партнерства та відновлення нашої системи охорони здоров’я.

💭 «Обговорюємо подальший розвиток успішного проекту «Центр дитячої медицини. Лікарня «Охматдит» та наших львівських колег ТМО1 з партнерами – Центром Серця міста Мюнхену. Досліджуємо посилення існуючих та нові можливості партнерств з німецькими клініками разом з Міністерством охорони здоровʼя України та giz Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit», – наголосив Роман Кізима.

▫️Дякуємо Тетяні Балашовій (Tetyana Balaschowa) та HOPE – we help children e.V. за чудовий менеджмент проекту, отримане коштовне обладнання, навчання наших фахівців у Мюнхені та адвокацію дитячої кардіології і кардіохірургії.

2 thoughts on “В.о. генерального директора Центру дитячої медицини Роман Кізима взяв участь у масштабній німецько-українській конференції з міжлікарняного партнерства та відновлення нашої системи охорони здоров’я.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *