До Центру дитячої медицини, лікарні «Охматдит» приїхав черепно-лицевий і реконструктивний хірург з французького Парижу Роман Хоссейн Хонсарі (Roman Hossein Khonsari).

А це означає, що хлопці і дівчата з надскладними деформаціями лицевого скелету, яким раніше не могли допомогти в Україні, отримали крутий шанс на одужання!

Найстаршому пацієнту – без п’яти хвилин 18 років, тобто для нього цей шанс справді доленосний, адже уже зовсім скоро він буде пацієнтом клінік для дорослих. Наймолодшому – 16 років. Усі пацієнти мають деформації лицевого скелету, які досі ніхто не зміг скоригувати в Україні. Шанс запропонували у найкращій дитячій клініці Necker-Enfants Malades Hospital у Франції.

Усі пацієнти, яких наші лікарі відібрали для операцій, пройшли ретельні обстеження, їм склали індивідуальний план лікування з 3D-реконструкцією. І вже сьогодні стартувала перша операція! Повинні наголосити, що це унікальні реконструктивні операції.

Візит доктора Хонсарі, відомого застосуванням передових технологій в операційній – це не тільки унікальна можливість для пацієнтів, а й нагода для наших хірургів вчитися у найкращих колег світового масштабу, аби пізніше робити такі втручання у себе вдома.

Нагадаємо, це перша місія у рамках декларації про співпрацю між міністерствами охорони здоров’я України і Франції!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *