Дякуємо українській діаспорі зі США за гуманітарну допомогу для нашого Центру дитячої медицини, лікарні “Охматдит”.

Це цінна допомога для установи та наших маленьких пацієнтів!

“Ми вдячні українській громаді у США за те, що памʼятають за дітей, які проживають в Україні, за надану допомогу та за вашу підтримку, яка допомагає нам забезпечувати належний рівень медичної допомоги та лікування наших маленьких пацієнтів,” – сказав медичний директор Центру дитячої медицини, лікарні “Охматдит” Богдан Мальований (Bohdan Malovanyy).

Гуманітарний вантаж наданий Міжнародним благодійним фондом “Підтримка лікарень України” (США) (Support Hospitals in Ukraine – Підтримка Лікарень України) у співпраці з Обʼєднанням профспілок Львівщини (Об’єднання Профспілок Львівщини), МБФ “Сприяння розвитку медицини” (Київ) та НО “Проджект Кюр” (США) для надання медичної допомоги мешканцям Львівщини та тимчасово переміщеним особам.

Коштовна гуманітарна медична допомога була завантажена у травні в місті Денвер, штат Колорадо, США. Загалом передано більше 8 тонн медичного гуманітарного вантажу наданого українською громадою у США за підтримки донорів та партнерів у Північній Америці та Європі.

Окрім нашої лікарні допомогу отримав Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи (Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи).

📍Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.

📲 Контакти для запису на консультацію:

067 760 00 31.

🔗 Наша сторінка у «Instagram» – https://www.instagram.com/ohmatdyt.lviv…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *