«Запалення вуха спричинило менінгіт»: отоларингологи нашого Центру успішно прооперували 9-річного Дмитра.

▫️Сім’я з Городоцького району Львівської області. Почалося все із болей у вусі. Місцевий лікар поставив діагноз отит та призначив лікування. За кілька днів Дмитра почало боліти друге вухо і одночасно голова. На наступний день у дитини підвищилася температура та почалося блювання. Батьки викликали швидку. З місцевої лікарні хлопчика направили до інфекційної лікарні Львова із підозрою на менінгіт.

▫️Наших фахівців викликали до інфекційної лікарні задля додаткової консультації.

▫️Відтак, наші лікарі оглянули дитину та скерували на КТ, де виявили ознаки руйнування отитом скроневої кістки, яка призвела до поширення бактеріальної інфекції із вуха до мозкової оболонки. Дмитра перевели до Центру дитячої медицини, лікарні “Охматдит”. Лікарі прийняли рішення оперувати дитину.

▫️«Ми «почистили» гнійне вогнище інфекції. Операція пройшла успішно. Дитина себе добре почуває»,- розповів керівник Клініки хірургії голови та шиї Федір Юрочко.

▫️«Дуже задоволена лікарнею. До і після операції лікарі дуже дбайливо ставилися до моєї дитини. Я з ними на зв’язку, по суті, 24\7. Дуже усім дякую», – розповіла мама Дмитра Людмила.

▫️Бажаємо дитині міцного здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *