Керівник Клініки дитячої оториноларингології нашого Центру дитячої медицини, лікарні «Охматдит», президент Академії отоларингології «Євролор» Федір Юрочко організував ІІ міжнародну конференцію «Львів.Джаз.FESS».

Він та отоларинголог Клініки Роман Новосільський (Роман Новосільський) стали спікерами цієї конференції, присвяченій темі ендоскопічної хірургії носа та приносових пазух.

🔎 Було висвітлено усі нюанси – від варіантів анатомії до складних випадків, від передопераційного аналізу КТ до післяопераційного догляду, від запобігання ускладнень до тактики при них, від діагностики риносинуситів до оптимальної тактики лікування.

Зокрема, Федір Юрочко розповів про ендоскопічні операції при орбітальних ускладненнях у дітей та що робити з гачкуватим відростком під час операцій, а Роман Новосільський – про ендоскопічне закриття перфорацій переділки носа.

Також на конференції виступили Тарас Кунах (Тарас Кунах) (Київ), Кшиштоф Дальке (Krzysztof Dalke) (Бидгощ, Польща), Корнель Щигельський (@Kornel Szczygielskі) (Варшава, Польща), Роберт Вендт (Robert Wendt, Robert Wendt – Laryngolog) (Грудзьондз, Польща).

🇺🇦В конференції взяли участь в залі більш як 120 лікарів з усіх областей України, а також більш як 600 лікарів онлайн.

Конференція пройшла на дуже високому рівні і принесла багато практичної користі учасникам.

📍Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.

📲 Контакти для запису на консультацію:

067 760 00 31.

🔗 Наша сторінка у «Instagram» – https://www.instagram.com/ohmatdyt.lviv…

2 thoughts on “Керівник Клініки дитячої оториноларингології нашого Центру дитячої медицини, лікарні «Охматдит», президент Академії отоларингології «Євролор» Федір Юрочко організував ІІ міжнародну конференцію «Львів.Джаз.FESS».”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *