Команда реанімації новонароджених та постінтенсивного відділення нашого Центру виходили новонародженого Дамʼяна з рідкісним вірусом, який вражає головний мозок.

Родина із Мукачевого Закарпатської області. Для Олени це 7-мі пологи. Жінка поїхала в гості до родичів до Жидачівського району Львівщини. Під час візиту у Олени почались пологи. Відтак, народила сина на 39 тижні вагітності у районному пологовому. Після народження лікарі виявили у дитини неонатальну жовтяницю та розпочали лікування. На 6 добу після народження дитину виписали із пологового. Однак, жовтяниця не проходила. Показник білірубіну був 280. Це дуже великий рівень. Тож маля на 11 добу життя скерували до нашого Центру.

“Ми зробили усі необхідні аналізи та обстеження. У хлопчика був високий показник прямого білірубіну. А це означає, що це не звичайна жовтяниця, а специфічна. Також виявили, що у дитини рідкісний вірус, який вражає головний мозок та нервовий розвиток дитини. При невчасному лікуванні такі випадки завершуються летальністю. Результат у таких випадках дає застосовування специфічних, противірусних препаратів”, – наголосила лікар-неонатолог Мирослава Кушнір (Мирослава Кушнір).

Дамʼяну провели цілий ряд лікувальних специфічних кроків для лікування рідкісного вірусу. Стан дитини стабілізувався. Ще протягом півроку дитина буде під постійним контролем та спостереженням наших лікарів. Оскільки до 6-ти місяців Дамʼяна буде відбуватися додаткове лікування.

🙂 Бажаємо хлопчику міцного здоровʼя!

📍Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.

📲 Контакти для запису на консультацію:

067 760 00 31.

🔗 Наша сторінка у «Instagram» – https://www.instagram.com/ohmatdyt.lviv…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *