Команда щелепно-лицевих хірургів нашого Центру та працівників Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відвідала Конгрес Європейської асоціації краніофаціальних хірургів і хірургів розщілин губи і піднебіння у Мілані.

На цю топову подію до італійського Мілану зʼїхались провідні хірурги зі всього світу, аби поділитися досвідом і найновішими рішеннями. Конгрес відбувається раз на кілька років, тож туди з’їжджаються найпотужніші фахівці у цій спеціалізації.

🇺🇦 Україну представляли команди двох міст-лідерів щелепно-лицевої хірургії – нашого шпиталю та київського “Охматдиту”.

Наші лікарі представили тези доповідей, слухали чимало інноваційних методик, багато спілкувалися з лідерами галузі, обмінювалися ідеями, щоб надавати ще сучаснішу допомогу удома – у Львові і вже, навіть, налагодили співпрацю з новими професіоналами.

“Це середовище, де можна поспілкуватись з провідними хірургами світу, обмінятись досвідом, обговорити нюанси, знайти нових друзів і розвивати співпраці”, – сказала щелепно-лицева хірургиня Христина Погранична (Христина Погранична).

“Тут можна було запросто зустріти у коридорі вчителів, за підручниками яких навчаються щелепно-лицеві хірурги. Так було і з легендами хірургії розщілин – Браяном Соммерлендом та Гуламом Кадиром Фаязом”, – додав щелепно-лицевий хірург Роман Огоновський (Roman Ogonovsky).

“Неймовірні дні конгресу, найкращі спеціалісти з лікування “cleft” та, що не менш важливо, нові знайомства та зустрічі з уже такими близькими людьми”, – наголосила хірургиня Юлія Хомин (Julia Khomyn).

🌍 Також у Мілані наша команда зустріла лікарів світу з якими наш Центр уже має тісну співпрацю – Оксану Джексон зі США, Адама Мола і Кшиштофа Довгерта з Польщі, а також Хакана Агіра з Туреччини.

📍Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.

📲 Контакти для запису на консультацію:

067 760 00 31.

🔗 Наша сторінка у «Instagram» – https://www.instagram.com/ohmatdyt.lviv…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *