«Крутили педалі задля допомоги діткам»: керівник клініки нейроортопедії, травматології та реабілітації дітей нашого Центру Олександр Корольков взяв участь у благодійному велопробігу для підтримки дітей, шо проходять лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

«Такі заходи – чудова можливість з одного боку взяти участь у благодійному заході, посприяти одужанню важкохворих дітей, а з іншого – це прекрасна можливість спілкування, нових знайомств, зустрічі з колегами та ще й на додачу з помірним фізичним навантаженням. Покататися 20 кілометрів вулицями Львова під дощем, що може бути краще. Радий, що разом із сином долучився до такої ініціативи», – емоційно поділився враженнями після велопробігу Олександр Корольков.

Щорічно благодійний фонд Запорука (Благодійний фонд Запорука) організовує такий захід, який об’єднує тисячі людей навколо спільної мети!

🔺На зібрані кошти у Центрі створять маніпуляційний кабінет з можливістю хірургічного втручання, у якому будуть робити якісну діагностику та процедури для стабілізації стану дітей.

🔗 Наша сторінка у «Instagram» – https://www.instagram.com/ohmatdyt.lviv…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *