Львівські ЛОРи провели надскладні, ювелірні втручання дітям, які мають рецидивуючий папіломатоз гортані (доброякісне пухлинне захворювання).

Папіломи гортані у дітей після операцій часто рецидивують і це веде до звуження просвіту гортані з прогресуючим погіршенням дихання. З інших проявів є постійна охриплість голосу,задишка, кашель, відчуття стороннього предмету.

Такі операції є складними, адже потребують дуже надійної співпраці дитячого анестезіолога та дитячого отоларинголога. В нашій лікарні такі операції виконують під загальним наркозом без інтубації трахеї. Це дає хірургу-отоларингологу ідеально бачити гортань та усунути усі папіломи.

Цього разу прооперували трьох діток: 10-річного Миколу, 10-річного Констянтина і 12-річного Олега. Усі вони до цього вже перенесли кілька операцій у своєму житті. Під час операцій наші дитячі ЛОРи застосовують іноваційні методи, які запобігають рецидивам, сповільнюють їх, подовжують час до наступної операції і дають великий шанс на одужання.

До слова, серед оперованих таким методом дітей у львівському «Охматдиті» пацієнтів є уже троє дітей, у яких нема рецидивів протягом тривалого періоду часу. У них наші лікарі підтвердили повне одужання.

Усі операції нашої ЛОР-команди пройшли успішно. Дітей вже виписані додому. У подальшому вони будуть під постійним спостереженням лікарів.

Зауважимо, що операції дітям при такому діагнозі в Україні роблять лише у Києві та у нашому шпиталі.

А наркоз дітям при операції на гортані без інтубації трахеї забезпечують виключно у львівському «Охматдиті».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *