“Майже 3 місяці була без голосу і зі шаленою задухою”: отоларингологи нашого Центру успішно пролікували 13-річну дівчину з Одеси із атиповою формою кашлюка.

Вкінці лютого у Софії раптово зник голос, зʼявився кашель та задуха. Без ознак вірусної інфекції, температури не було. Із цими скаргами сімʼя звернулась до шпиталю в Одесі. Там медики її обстежили. Однак, нічого не виявили.

Відтак, батьки почувши позитивні відгуки про наш Центр – вирішили приїхати до Львова та звернутись до наших фахівців. Спеціалісти Клініки оторингології комлексно обстежили дівчину.

“Ми зробили їй непряму ларингоскопію, виявили звуження, тому прийняли рішення під загальною анестезією провести пряму ларинготрахеоскопію, адже цей метод обстеження дозволяє виконати детальний огляд усіх відділів гортані та трахеї. Під час такого огляду взяли матеріал для гістологічного дослідження – було виявлено грануляційну тканину з ознаками хронічного запалення із загостренням”, – розповіла отоларинголог Соломія Златановська (Соломія Златановска).

🇵🇱 Наша команда фахівців радились щодо загадкового випадку із польським колегою Ярославом Шидловським. Спільно прийняли рішення, що клінічно усе вказує на кашлюк, хоча специфічні аналізи були негативні.

Призначене лікування наших фахівців від кашлюку подіяло одразу – на 7-8 день терапії зʼявився голос, зменшилась задуха. Софія одразу відчула результат. А через 2 тижні настало повне одужання, й колеги з Одеси виконали контрольний огляд, при якому вигляд гортані та трахеї повністю відновився до норми.

🔎 По суті, дитина майже 3 місяці була абсолютно без голосу і зі шаленою задухою!

“Складність випадку у тому, що не було діагнозу. Відомо ж, якщо є діагноз, то знаємо як допомогти. Унікальність була тому, що не було типового кашлюкового кашлю, а домінували симптоми блокади дихальних шляхів і порушення голосу. Це й затруднило діагностику”, – пояснив керівник Клініки оторингології Федір Юрочко (Fedir Yurochko).

“Дуже вдячна чудовій команді лікарів під керівництвом Юрочко Федора Богдановича за професіоналізм та допомогу моїй дочці”, – сказала мама дівчинки Юлія.

“Вона не могла спати вночі, така у неї була задуха. Дівчина постійно просиналась від нападів задухи, у неї було стридорозне дихання (високий позагрудний звук дихання, що виникає в результаті турбулентного повітряного потоку в гортані або нижньому відділі бронхіального дерева). Софія піднімалась по сходах і у неї, навіть, на 2 поверсі вже була задуха”, – наголошує Соломія Златановська.

❗️❗️❗️Варто наголосити, що дівчина контактувала з дитиною, яка була хвора на кашлюк. Тому наші спеціалісти вкотре нагадують про важливість вакцинації від даного захворювання!

Зараз дівчина гарно дихає і добре почувається, лікування завершене! Бажаємо Софії міцного здоровʼя!

📍Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.

📲 Контакти для запису на консультацію:

067 760 00 31.

🔗 Наша сторінка у «Instagram» – https://www.instagram.com/ohmatdyt.lviv…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *