Місія «Reconstruction» – DONE!

«Ця місія проходила під гаслом «Реконструкція». І тут мова не лише про фізичну реконструкцію вражених ділянок, але і про зміцнення наших духовних конструкцій, духовних основ. У медицині це дуже важлива компонента. Панувало надзвичайно щире, натхненне любовʼю спілкування з боку учасників місії. Усе натхнення, яке ми отримуємо від них, ми переспрямовуємо на наших пацієнтів. І саме у цьому я бачу одне із найважливіших значень цих місій», – наголосила щелепно-хірургиня Христина Погранична (Христина Погранична).

«Від жовтня, коли був попередній приїзд колег і до зараз ми постійно спілкувались онлайн, говорили про випадки різних пацієнтів, підтримували один одного. Тому коли зараз американські хірурги приїхали, то вже знали, які здебільшого операційні втручання їх чекають. Під час місії ми набули багато нового досвіду, колеги постійно під час операцій усе покроково розповідали. Наша спільна робота була максимально ефективна», – розповіла завідувачка офтальмологічного відділення Наталія Гудима (Наталя Гудима).

«Вони вирішили складні проблеми в пацієнтів, провели операції, які були недоступні цим дітям. Під час операцій коментували кожен свій крок, розкривали всі тонкощі втручання, говорили що їхня мета – розширити спектр складних оперативних втручань в нашій клініці, зробити їх доступнішими в Україні. Для нас це дуже важливо», – сказав отоларинголог Роман Новосільський (Роман Новосільський).

«Співпраця українських та американських лікарів, особливо в часі війни, розширює можливості для українського пацієнта та дає змогу надії втілити в реальність. Дякуємо усім за співпрацю та дорогоцінний час присвячений лікуванню дітей, що в майбутньому будуватимуть Нашу державність! З нетерпінням очікуємо наступного візиту!», – наголосила офтальмолог Андріана Патер (Andriana Pater).

🇺🇸🤝🇺🇦 Місія “Reconstruction” стала можливою завдяки американській медичній організації LEAP Global Mission (LEAP Global Missions), Християнській медичній асоціації (Християнська медична асоціація/Christian Medical Association of Ukraine) та фонду RAZOM (Razom for Ukraine). Це

вже 6 візит американських колег до Центру дитячої медицини, лікарні «Охматдит» з благочинною місією для допомоги українським дітям з найскладнішими вадами

обличчя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *