Наші лікарі не лише щодня плідно працюють аби діти України були здорові та щасливі, а й постійно вдосконалюють свої навички. Медики Центру дитячої медицини, лікарні «Охматдит» стали учасниками педіатричного конгресу із міжнародною акредитацією «Prime Pediatrics-2024».

Найкращі спікери з різних країн світу, майстер-класи, щодня 30 годин незаангажованої інформації, відверта розмова про педіатричні виклики сьогодення, співпраця та безперевний професійний розвиток: це найбільш потужна та динамічна подія педіатричного року у форматі online та живої зустрічі!

«Цей найбільший освітній проект об’єднує педіатрів та фахівців різних спеціальностей. Дуже важливо, що наші лікарі доєднуються до таких платформ і мають змогу вчитись, набувати нових занять та вдосконалюватися. Адже, медицина – це постійна, безперервна наука. Ми прагнемо аби наші лікарі завжди були в курсі усіх педіатричних новин та могли застосовувати новітні методи у своїй роботі із маленькими пацієнтами», – наголосила медичний директор нашого Центру Марта Яцула (Марта Яцула).

📍Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.

📲 Контакти для запису на консультацію:

067 760 00 31.

🔗 Наша сторінка у «Instagram» – https://www.instagram.com/ohmatdyt.lviv…

3 thoughts on “Наші лікарі не лише щодня плідно працюють аби діти України були здорові та щасливі, а й постійно вдосконалюють свої навички. Медики Центру дитячої медицини, лікарні «Охматдит» стали учасниками педіатричного конгресу із міжнародною акредитацією «Prime Pediatrics-2024».”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *