Офтальмологи “Охматдиту” та пластичний хірург Клаус Екснер прооперували 8-річного Данилка із птозом, якого от-от має усиновити львівська сім’я

Подружжя Юрій та Ірина – наразі офіційно опікуни 8-річного Данилка, адже перебувають на стадії усиновлення.

Коли сімʼя знайшла хлопчика в одному із львівських дитбудинків одразу дізналася про діагноз Данилка – птоз (вроджена вада). Тож взялися шукати лікарів, які проводять такі втручання. В інтернеті дізналися про Клауса Екснера і одразу йому написали. А доктор розповів про черговий приїзд до львівського “Охматдиту”. Хлопчика одразу записали на консультацію. В день огляду – Данилка і прооперували. Втручання пройшло вдало.

В післяопераційному періоді була потреба в повторній операції по усуненню завороту повіки. Все пройшло теж успішно.

“У нас склався хороший досвід із лікарями. Маємо найбільші сподівання на успіх після втручання і що син матиме 100%-й зір на два ока”, – розповів Юрій – опікун 8-річного Данилка.

Зараз хлопчик відновлюється і проходить постопераційну реабілітацію. Лікарі “Охматдиту” – керівник центру дитячої офтальмології “Калейдоскоп” Наталія Гудима та лікар-офтальмолог Андріана Патер будуть спостерігати за Данилком та в разі потреби назначати додаткове лікування.

Бажаємо Данилку швидкого відновлення та міцного здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *