У клініці реабілітації нашої лікарні поставили на ноги 13-річного Ярослава, який страждає від підліткового амфізіозу.

Сімʼя зі Львова. Ярославу 13 років. Почалося все із болі у колінах. Після всіх обстежень медики поставили діагноз – підлітковий амфізіоз. Лікарі пояснили, що таке трапилося через надмірне навантаження на кістки. Таке стається, коли коли кістки відповідають віку, а вага ні.

“Йому ставили на праву ногу платистину. А ліву ногу скручували гвинтами. Операція пройшла успішно. А опісля нам порадили робити реабілітацію. Тож ми ходимо на заняття до Клініки реабілітації. Ми дуже задоволені. Усе на місці. Лише піднятися ліфтом. Комфортно. Тут працюють дуже хороші фахівці. Як то кажуть, на повну віддачу. Це велика допомога у здоров’ї дитини. Він вже розробляє праву ногу. Ярослав вже може ходити, може ноги ставити прямо”, – розповіла бабуся Ярослава Любов Сидор.

У подальшому буде проходити ще курси реабілітації. Через 1-2 роки потрібно робити повторну операцію щоб усунути фіксуючи конструкції.

Ярослав любить грати у баскетбол, тож вже мріє, як після усіх втручань та курсів реабілітації зможе грати на майданчику.

Бажаємо хлопчику терпіння та міцного здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *