У нашому Центрі дитячої медицини, лікарні “Охматдит” змонтували сучасний комп’ютерний томограф “General Electric Revolution Maxima 55 – 64 slice” вартістю майже 12,8 мільйонів гривень.

Медичне обладнання придбали у рамках спільного проєкту Міністерства охорони здоров’я України (Міністерство охорони здоров’я України) та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні».

🔎 Така техніка дозволить проводити дітям якісну і безпечну діагностику на місці. Адже сучасний низькодозовий компʼютерний томограф GE – це мінімальний рівень опромінення та додаткові засоби захисту в тій ділянці тіла дитини, яка не підлягає дослідженню. Тривалість процесу сканування – 10-15 хвилин. Також КТ- обстеження дає якісніші знімки, необхідні для точного діагнозу, що значно збільшує ефективність лікування.

Медичне обладнання вже змонтоване, медичний персонал вже пройшов необхідне кваліфіковане навчання для роботи з компʼютерним томографом.

💊 Наразі, очікуємо на інсталяцію програмного забезпечення. Далі лікарі можуть працювати з КТ та надавати потрібні медпослуги пацієнтам.

📍Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.

🔗 Наша сторінка у «Instagram» – https://www.instagram.com/ohmatdyt.lviv…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *