Французькі щелепно-лицеві хірурги у Центрі дитячої медицини, лікарні “Охматдит”!

До нашого шпиталю приїхали Роман Хонсарі (Roman Hossein Khonssri) – черепно-щелепно-лицевий і реконструктивний хірург французької клініки Necker-Infants Malades (Hôpital Necker-Enfants malades), медичний директор Health Data Hub, професор медичного факультету Паризького університету та Пʼєр Кор (Pierre Corre) – професор Nantes university Hospital, краніофаціальний хірург, фахівець з розщілин губи і піднебіння, ортогнатичний хірург з міста Нант (Nantes), що у Франції.

Разом із нашою командою щелепно-лицевих хірургів медики провели численні консультації дітей з важкими генетичними синдромами, пов’язаними з деформаціями лицевого скелету, краніосиностозом, с-м Гольденхара, геміфаціальними мікросоміями, гіперплазією кісток лицевого скелету, дисплазією щелепних кісток, а також обговорили найскладніші випадки синдрому П’єра Робена, їх комплексне лікування.

Окрім цього, оглянули нетипові складні розщілини губи і піднебіння та діток з порушенням мовлення – велофарингеальною дисфункцією.

✅ Робота була плідною! Вже запланували 50% оперативних втручань на наступний візит! Це складні операції, які здебільшого тривають 8-10 годин!

“Ми побачили найскладніші деформації лицевого скелету. Деякі, навіть, раніше ми ще не бачили. Тож плануємо спільно скласти план обстеження і лікування”, – наголосив Пʼєр Кор.

“У вашій лікарні дуже компетентна команда щелепно-лицевих хірургів, нам цікаво з ними співпрацювати і розвивати напрямок комплексного лікування вроджених вад обличчя та супутніх синдромів”, – сказав Роман Хонсарі (Roman Hossein Khonsari).

“Я дуже задоволена такою плідною співпрацею, нам, навіть, вдалось приємно здивувати колег. Оскільки до нас звернулись такі пацієнти, яких вони ще ніколи (!) не бачили за свій 40-річний, хірургічний досвід. Французьких хірургів ці випадки дуже зацікавили, тож ми зараз спільно плануємо операції. Також колеги відзначили, що ми дуже добре підготували пацієнтів до консультацій та оперативних втручань”, – наголосила щелепно-лицева хірургиня нашого Центру Христина Погранична (Христина Погранична).

“Така співпраця дозволяє не лише підвищити професійний рівень наших лікарів, але й впроваджувати новітні методики та технології, які успішно використовуються у передових клініках світу. Крім того, такі обміни сприяють зміцненню міжнародної співпраці та розширенню нашого науково-дослідного потенціалу”, – розповів медичний директор з хірургічної роботи нашого Центру Богдан Мальований (Bohdan Malovanyy).

🔎 Нагадаємо, співпраця між нашим Центром і клінікою Necker-Enfants Malades стала можливою у рамках декларації про співпрацю між міністерствами охорони здоров’я України (Міністерство охорони здоров’я України) і Франції, яку підписали у вересні 2023-го року на Саміті перших леді та джентльменів (Олена Зеленська).

📍Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.

📲 Контакти для запису на консультацію:

067 760 00 31.

🔗 Наша сторінка у «Instagram» – https://www.instagram.com/ohmatdyt.lviv…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *