Хірурги “Охматдиту” вилікували 2-річного хлопчика, який мав остеомієліт (запалення кісткового мозку)

Це захворювання здебільшого дитячого віку, бо пов’язане з тим, що дитяча кістка має певні анатомічні особливості у порівнянні з дорослою. Чому саме виникає це захворювання досі достеменно невідомо. Часто це буває після порізів, опіків, абсцесів, бо є ризик потрапляння інфекції.

2-річний Олександр з Самбірського району потрапив до нашого шпиталю по направленню від фтизіатрів, де дитину лікують щодо туберкульозу. У хлопчика кістковий туберкульоз з ураженням грудини. Тобто, у хлопчика остеомієліт має туберкульозну етіологію.

“Я помітила у сина гульку на грудній клітці. Ми звернулися до лікарів у Старому Самборі і вони одразу нас відправили до Львова. В “Охматдиті” до нас дуже хороше ставлення. Завжди, коли тут, то впевнена, що все зроблять сину добре і фахово. Дуже дякую усім лікарям”, – розповіла мама 2-річного Олександра Зоряна.

“Ми провели Олександру вже дві операції. Це не прості втручання. Але усе пройшло успішно. Лікування таких захворювань займає час. Досить складна, клопітка робота. Вимагає від батьків терпіння і мультидисциплінарного підходу від лікарів”, – зазначив дитячий хірург львівського “Охматдиту” Кирило Лапшин.

Опісля хлопчик ще пройде інтенсивне медикаментозне лікування та реабілітацію. Ще тривалий час Олександр буде під наглядом лікарів, бо у таких випадках у діток можуть наслідки та болі у кінцівках.

В рік до “Охматдиту” потрапляє до 15-ти дітей із таким захворюванням.

До уваги батьків! Якщо у дитини є такі симптоми, які сильні болі в кінцівках (кістки стегон, плечей, гомілок) та усе це супроводжується температурою, слабкістю, дитина починає кульгати чи з’являється набряк – варто ОДРАЗУ звертатися до лікарів. Важливо вчасно встановити діагноз та надати дитині належне лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *