“Це очі кардіолога”: дякуємо за Холтер систему ЕКГ, систему добового моніторингу артеріального тиску, ЕКГ апарат та УЗД експертного класу Vivid Т9 для нашого Центру дитячої медицини, лікарні “Охматдит” закуплені в рамках проєкту “Klinikpartnerschaften” німецької урядової організації GIZ для розвитку дитячої кардіології та кардіохірургії у Західній Україні.

“Добова система спостереження артеріального тиску дуже важлива у роботі кардіолога, оскільки аналізує коливання артеріального тиску протягом доби. За допомогою нього ми диференціюємо чи підвищення артеріального тиску є проявом певного захворювання або психоемоційного стану. До прикладу, це може бути проявом захворювання нирок. Система Холтер ЕКГ – це запис електрокардіограми протягом 24 год- аналіз серцевого ритму протягом 24 годин. УЗД експертного класу Vivid Т9 – це апарат останньої моделі, який використовується для діагностики вроджених вад серця, для диференціації кардіопатій, клапанних вад серця, це якісне спостереження дітей після операцій з приводу вроджених вад серця. Особливо він є цінним для новонароджених діток. Від швидкості і якості правильно встановленого діагнозу вродженої вади серця залежить результат хірургічного лікування при таких патологіях. На сьогодні, УЗД – це очі кардіолога до операції”, – розповіла кардіолог нашого Центру дитячої медицини, лікарні “Охматдит” Ольга Куриляк (Olha Kuryliak).

Нагадаємо, у 2023 році цей проєкт отримав грант від німецького уряду. Його автори – опікунка нашого Центру Тетяна Балашова (Tetyana Balaschowa), дитячі кардіологи – Ольга Куриляк, Андріана Мальська (Andriana Malska) і Юрій Дідевич (Yuriy Didevych) – координатор Центру міжнародної міграції та розвитку Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Програми ”Klinikpartnerschaften” на замовлення Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Окреме спасибі опікунці Тетяні Балашовій і “HOPE – we help children e.V.” (HOPE – we help children e.V.) за супровід на всіх етапах проекту, турботу і опіку, щоб все вдалося.

📍Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.

📲 Контакти для запису на консультацію:

067 760 00 31.

🔗 Наша сторінка у «Instagram» – https://www.instagram.com/ohmatdyt.lviv…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *