“Штучні вії почали відлітати з природніми”: до клініки офтальмології нашого Центру дитячої медицини, лікарні “Охматдит” звернулася 17-річна дівчинка у якої нарощення вій спричинило неприємні наслідки.

Тетяна (імʼя змінене) з Львівщини, нарощувала вії перший раз. За певний час штучні вії почали відпадати разом із її віями. Відтак, вона звернулась до майстра, яка виконувала процедуру, але та не знала, що робити. У аптеці дівчині порадили догляд за віями – спеціальну олійку, що лише погіршило ситуацію. У Тетяни зʼявився білий, липкий наліт на верхніх і нижніх повіках обох очей.

Із набором цих скарг дівчина звернулась до наших офтальмологів. Після огляду та обстеження наші фахівці зʼясували, що нарощення спричинило індивідуальну реакцію (непериносимість) у дівчини, що проявилось у вигляді випадіння вій разом з білим клейким нальотом, а подальше використання олійки лише погіршило цю ситуацію.

Пацієнтці назначено місцеве лікування та часті огляди у найближчий період.

❗️Наголошуємо, найчастішими наслідками процедури нарощення вій – є травми чи опіки очей, інфікування, сторонні тіла рогівки чи повік, алергічні реакції, зокрема набряки й подразнення. А також втрата вій через недостатню кваліфікацію фахівця.

🔎 Шкідливий вплив може спричиняти безпосередній контакт зі штучними віями, а також речовини у складі клею для фіксації волосків. Хімічне пошкодження слизової без належної терапії в найгіршому варіанті призводить до проблем із зором. Тож, наші офтальмологи радять не робити таких процедур.

📍Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.

📲 Контакти для запису на консультацію:

067 760 00 31.

🔗 Наша сторінка у «Instagram» – https://www.instagram.com/ohmatdyt.lviv…

1 thought on ““Штучні вії почали відлітати з природніми”: до клініки офтальмології нашого Центру дитячої медицини, лікарні “Охматдит” звернулася 17-річна дівчинка у якої нарощення вій спричинило неприємні наслідки.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *