Щелепно-лицева хірургиня Христина Погранична з командою лікарів нашого Центру дитячої медицини, лікарні «Охматдит» повернулася зі стажування у Парижі: враження від поїздки.

Лікарка з командою «Охматдиту» провела тиждень у клініці Necker-Enfants Malades (Hôpital Necker-Enfants malades) – однієї з провідних дитячих лікарень у Європі. Свого часу тут працювали видатні лікарі Жан Гамбургер, який здійснив першу в світі трансплантацію нирки, Жером Лежен, який відкрив трисомію 21 хромосоми, Рене Ланнек, який винайшов стетоскоп, піонери медичної генетики Моріс Ламі та Жан Фрезаль.

Наша хірургиня стажувалася у спеціальному Секторі рідкісних захворювань голови і шиї, в якому під керівництвом хірурга, професора Паризького університету Романа Хонсарі (Roman Hossein Khonsari), з яким минулого року оперували складні випадки у Львові, працює команда новаторів.

Тут застосовують найновіші технологічні рішення, щоб відновити обличчя дітям із найважчими вадами, розробляють інноваційні інструменти у краніофаціальній реконструкції. Це рідкісна нагода побачити унікальні вроджені вади обличчя і ознайомитися з сучасними протоколами їх лікування.

🌍 Саме тут сконцентрований найбільший у Європі досвід і ціла школа з хірургії рідкісних вад обличчя. Французький досвід у хірургії обличчя у дітей – просто колосальний, тут такі операції поставлені на потік, сюди на лікування їдуть діти з Європи, Африки і Азії, для наших французьких колег виправлення рідкісних вад обличчя – відшліфований процес на всіх етапах, тож це було навчання у найкращих.

Ортогнатична хірургія дає можливість відновити ідеальну анатомію лицевого скелету, виправити вроджені і набуті вади кісток обличчя за допомогою правильного комп’ютерного планування з використанням 3D-моделей – фактично хірургам доводиться скласти обличчя, як кубики лего. В Україні зараз є дуже багато пацієнтів, які потребують таких втручань, більшість з них пов’язані з вродженими синдромами.

💭 «Синдроми Крузона, Аперта, Тріччера-Колінза та інші – такі рутинні пацієнти в клініці Necker. В Україні є чимало пацієнтів з такими синдромами, тож будемо продовжувати розвивати цей напрямок і надавати нашим діткам усю найсучаснішу допомогу в Україні, вже скоро проведемо перші такі операції у нашому Центрі у Львові», – розповідає Христина Погранична.

Також хірурги обох країн працювали разом над пластикою розщілин губи і піднебіння, первинною пластикою носа.

💭 «Приємно було спостерігати, що наші протоколи лікування майже не відрізняються від французьких. Ми володіємо подібними методиками. Саме стажування назвала б не стільки обміном досвіду, як ділення власними лайфхаками», – додала хірургиня.

✅ Далі буде! Уже скоро проведемо перші ортогнатичні операції для діток з рідкісними синдромами у нашому Центрі дитячої медицини, лікарні «Охматдит».

🤝 Команда нашого Центру вивчає практичний досвід в найкращих клініках світу, щоб надавати медичну допомогу світового рівня маленьким українцям у Львові!

📍Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.

📲 Контакти для запису на консультацію:

067 760 00 31.

2 thoughts on “Щелепно-лицева хірургиня Христина Погранична з командою лікарів нашого Центру дитячої медицини, лікарні «Охматдит» повернулася зі стажування у Парижі: враження від поїздки.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *