Щелепно-лицеві хірурги львівського «Охматдиту» успішно прооперували хлопчика із двійні, який народився із незрощенням губи, піднебіння та альвеолярного відростка.

Сім’я із Івано-Франківська. Богдан із двійні. Діти народилися на 39 тижні вагітності мами. Однак, Богдан із вагою 1800 кг (фактично недоношений), а Назар 3000 кг. У хлопчика діагностували дуже широку розщілину губи, твердого і м’якого піднебіння та альвеолярного відростка. Відтак, зразу виникли проблеми із харчуванням. Про цю ваду батькам сказали ще під час ультразвукової діагностики вагітності.

Завдяки правильно підібраним соскам – по трошки хлопчик вагу набирав. Коли батьки звернулися до «Охматдиту» – наші щелепно-лицеві хірурги порадили робити хлопчику тейпування (спеціальні тейпи аби м’язами стягувати і звужувати щілину).

“Це дає колосальний ефект. Мама Богдана настільки була вражена результатом. Вони тейпували 2 місяці. Відтак, це створило сприятливі умови для оперативного втручання”, – розповіла щелепно-лицева хірургиня “Охматдиту” Христина Погранична.

“У пологовому зразу сказали, що можна зробити операцію. У своєму місті вирішили не робити втручання, бо я більше чула за «Охматдит» та Центр лікування дітей з розщілинами губи і піднебіння. У Івано-Франківську таких випадків менше. А до львівського «Охматдиту» зʼїжджаються фактично зі всієї України. Тут до нас дуже добре ставились. У мене було багато питань і мені на усі давали відповіді. Постійно дивилися за нашими дітками. Дуже смачна кухня. Дуже хороший увесь персонал і лікарі. Розташування лікарні дуже комфортне, поруч парк, є де погуляти”, – розповіла мама хлопчика Наталія.

У 5 місяців хлопчика прооперували. Втручання пройшло успішно. За пів року лікарі будуть вирішувати, коли буде наступна операція.

Бажаємо міцного здоров’я хлопчику!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *