1 день, 3 країни, 6 клінік і багато суперпрофі!

▫️Провідні щелепно-лицеві хірурги України, США і Польщі, які займаються розщілинами губи і піднебіння зібралися сьогодні у Львові, в Центрі дитячої медицини, лікарні «Охматдит», щоб маленькі українці отримували вдома усю сучасну допомогу у себе вдома, в Україні!

▫️Команда фахівців:

Оксана Джексон (Oksana Jackson), Девід Лоу і Наталія Біскуп (Nataliya Biskup) – щелепно-лицеві хірурги з Children’s Hospital of Philadelphia (США);

• Адам Мол – пластичний хірург із Ягеллонського університету (Польща);

• Наталя Тетруєва і Олег Голубченко – щелепно-лицеві хірурги з НДСЛ “Охматдит” (НДСЛ Охматдит);

• Генадій Коротченко – щелепно-лицевий хірург Київської міської лікарні № 7 (Київська Міська Клінічна Лікарня 7);

• Роман Огоновський, Христина Погранична, Андрій Міськів – команда Центру;

• Орест Лешневський – щелепно-лицевий хірург з Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр).

▫️Американо-польсько-українська команда лікарів провела десятки консультацій для діток від 0 до 18 років з усієї України. Київ, Харків, Суми, Вінниця, Ужгород – усім треба знайти рішення, хоч дефекти у малечі дуже непрості.

💭“Ми оглянули дуже багато дітей, і маємо надскладні випадки. Це визнали і наші американські колеги попри те, що вони мають неймовірний досвід у лікуванні таких діток і їх важко здивувати. Дякую колегам, що обʼєдналися задля того, щоб дати маленьким українцям шанс на гідне і усміхнене життя”, – каже Христина Погранична.

▫️Щоб більше українських лікарів були готовими працювати з дітками після корекції розщілин, ми провели майстер-клас.

▫️Інтенсив про розщілини – це хороша можливість пізнати нове і сучасне про догляд, харчування і реабілітацію діток після корекції розщілини губи і піднебіння від топових спеціалістів. Ніякої “води” і 100% актуальних і доказових знань, які допоможуть вести таких діток після операції!

▫️Місія триває! Попереду – операції для найскладніших пацієнтів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *