17 листопада, ми відзначаємо Всесвітній день передчасно народженої дитини!

З нагоди цього дня до нашої лікарні завітали діти-поспішайки, яких виходили у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених аби подякувати своїм лікарям-рятівникам, які своєю «ювелірною роботою» їх виходили.

Зокрема, 16-річні дівчатка-двійнята нашої працівниці відділення анестезіології пані Олі. Її доньки Анна і Богдана народилася передчасно, на 28 тижні вагітності. Із вагою всього 1100 і 1300 грами. Виходили маляток саме у відділені Центру дитячої медицини. Зараз вже дорослі дівчата прийшли із подякою до своїх лікарів, які колись 24/7 їх виходжували.

Медики та гості шпиталю почастувалися смачним тортом та обмінялися подарунками. Усе у символічному фіолетовому кольорі. Саме цей відтінок обрано у світі для Всесвітнього дня передчасно народжених дітей.

У затишній атмосфері, немов рідні, зустрілися ті, хто знає, що таке самовіддача, професійність та любов до малят!

Нагадаємо, у нашій лікарні відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених діє з 1994 року. Щорічно в нашій країні народжується близько 50,0000 тисяч дітей, 24,000 тисяч з них з’являються на світ раніше визначеного терміну.

За 2022 рік у нашій лікарні «Охматдит» Центру дитячої медицини виходили 25 передчасно народжених діток. А за 10 місяців 2023 року вже 20 малюків. Дитинка із найменшою вагою, яку успішно виходили у нашому Центрі – це дівчинка народжена із вагою всього 560 грам.

Вітаємо! І дякуємо усім-усім лікарям, які виходжують передчасно народжених немовлят за неймовірне завзяття, відданість та любов до маленьких життів. Ваша турбота і професійність – це дар, який має неймовірну вагу для малюків!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *