28 листопада до Центру дитячої медицини, лікарні «Охматдит» приїде спеціаліст найкращої дитячої клініки світу, французький щелепно-лицевий і реконструктивний хірург Роман Хоссейн Хонсарі (Roman Hossein Khonsari) з клініки Necker-Enfants Malades Hospital (Necker-Enfants Malades Hospital).

Працюватиме у нашому шпиталі два дні – 28 і 29 листопада. Допомагатиме українським дітям з деформаціями лицевого скелету!

Зокрема це стосується таких дефектів і деформацій:

➖ вроджені дефекти і деформації лицевого скелету;

➖ післятравматичні деформації щелеп;

➖ порушення росту і розвитку верхньої шелепи при розщілинах губи і піднебіння;

➖ гіпо- і гіперплазії кісток лицевого скелету;

– краніосиностози і дисостози;

➖мікрогенія (недорозвиток нижньої щелепи);

➖синдром фронто-нагальної дисплазії;

➖ деформації у дітей з рідкісними синдромами Робена, Тріччера-Колінза, Гольденхара, Джексон-Вайса, Аперта, Крузона, Сетре-Чотзена та інші.

У Львові французький спеціаліст разом з українськими фахівцями проведе консультації та оперативні втручання. Оперуватимуть здебільшого діток зі складними синдромами, яким раніше не могли допомогти в Україні. Уже заплановано кілька таких втручань.

Нагадаємо, співпраця між львівським «Охматдитом» Центру дитячої медицини і клінікою Necker-Enfants Malades стала можливою у рамках декларації про співпрацю між міністерствами охорони здоров’я України і Франції, яку підписали у липні цього року.

Записатися на консультацію можна за номером: +380 (98) 776 23 55 (Viber, WhatsApp).

Усі консультації і операції безкоштовні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *