5-річного сина Захисника України успішно прооперували щелепно-лицеві хірурги Центру дитячої медицини, лікарні “Охматдит”. У хлопчика була надзвичайно велика розщілина м’якого і твердого піднебіння та губи.

▫️Сімʼя зі Сумської області. Вперше Олексія прооперували, коли йому було 3 місяці. А от наступне втручання зробити вчасно не вдалося.

💭“Ми шукали лікарів аби зробити наступну операцію. Але то ковід, то війна і не було спеціалістів таких, які бралися за таку операцію. Фахівці з інших областей до Сум не приїжджали. Тому ми знайшли лікарів аж у Львові. Нам порадили саме “Охматдит”. Домовились за консультацію, огляд, а тоді втручання і все зробили. Післяопераційний період пройшов легко. Все дуже добре. Результатом ми дуже задоволені”, – розповіла мама Олексія Віра.

💭“У цьому випадку була надзвичайно широка розщілина піднебіння і оскільки дитина до 5-ти років була ще не прооперована вдруге – це створювало певні труднощі. Треба було приймати негайне рішення і обирати оптимальний метод лікування для закриття дефекту. Нам це вдалося“, – зауважила щелепно-лицева хірургиня Христина Погранична.

▫️Після операції в 5-річного Олексійка налагодилося дихання, мовлення, ковтання та харчування. Адже, до цього хлопчику було дуже важко розмовляти, ковтати, їсти та пити. Було змінене положення щелеп та привкус.

💭“Ми будемо спостерігати за Олексієм до 18-ти років, зокрема за прикусом і розвитком та ростом верхньої щелепи. І за потреби проведемо повторне втручання”, – зазначив щелепно-лицевий хірург Роман Огоновський.

▫️Під час повномасштабного вторгнення Віра з сином переїхала на Львівщину до сімʼї чоловіка. Батько хлопчика з 2014 року брав участь у АТО. І від 22 лютого 2022 року продовжує боронити незалежність України.

▫️Наголосимо, що розщілина губи та піднебіння в Україні та Європі зустрічається раз на 700-800 пологів. Враховуючи населення нашої країни це доволі поширена вада. Але наші спеціалісти професійно вирішують цю проблему. Здебільшого, вперше після народження оперують дитині губу у 2-3 місяці, а піднебіння до 1 рочку.

✅ Якщо у вашої дитинки після народження виявлено таку ваду – звертайтеся до нашого Центру дитячої медицини, лікарні “Охматдит”. Наші лікарі зроблять усі необхідні обстеження, проконсультують та оберуть найефективнішу та найкращу схему лікування.

📍 Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31

☎️ Контакти для запису на консультацію:

▪️0(67) 760 00 31;

▪️0 (98) 776 23 55 (Міжрегіональний центр лікування дітей з розщілинами губи і піднебіння).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *