“9 років пошуку вірного діагнозу”: фахівці Центру дитячої медицини, лікарні “Охматдит” успішно прооперували 9-річну Христину, яка все своє життя терпіла періодичні болі у животі та нудоту.

▫️Сім’я зі Сколе Львівської області. Христині 9 років. До нашого шпиталю звернулися із періодичними болями у животі та нудотою, які супроводжують дівчинку все життя. Ще у малому віці доньки, коли вона змогла сказати про болі у животі батьки звернулися до лікарів, які поставили діагноз – дискінезія жовчного. Всі ці роки лікували саме це захворювання. Однак, періодичні болі та нудота не зникали.

▫️Нещодавно дівчинка раптово отруїлася та потрапила до місцевої лікарні. Там Христину дообстежили через високу температуру та порадили піти на УЗД. На ультразвуковій діагностиці у дівчинки виявили вроджений гідронефроз 2-3 ступеня та порадили звернутися до львівського “Охматдиту”.

▫️Гідронефроз – це прогресуюче хронічне розширення ниркових балій та чашок, що призводить до порушень відтоку сечі. Це призводить до стискання ниркових канальців, порушення кровотоку всередині ураженого органу та відмирання тканин ураженого органу.

▫️Наші спеціалісти обстежили Христину та прооперували. Операція пройшла успішно. Післяопераційний період пройшов добре. Ще певний час дівчинка мала стенти, які з часом забрали.

💭“В моменти, коли Христина, до прикладу, більше пила чи мала супутні захворювання звуження сечовивідних шляхів проявлялося найбільше. Тобто, нирку роздувало і було боляче. До нас дівчинка потрапила саме тоді, коли було загострення і було на УЗД легше побачити це звуження”, – розповів уролог Ігор Гримак.

💭“Дуже щасливі, що потрапили саме до “Охматдиту”. Тут лікарі від Бога, дуже людяні, добрі, щирі. Завжди вислухають, пояснять, якщо ти не розумієш. Рідко таке зустрічається”, – розповіла мама Ірина.

▫️Бажаємо Христині міцного здоровʼя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *